zoeken

Wimpel van Verdienste

Geplaatst op 15-01-2026  -  Categorie: Algemeen-NL  -  Auteur: Eric

Hans Mooren ontvangt Wimpel van Verdienste

De vereniging draait voor een groot deel op vrijwilligers, waar we ontzettend blij en trots mee zijn. Soms springt daar een vrijwilliger uit die we als vereniging in het zonnetje willen zetten. De nieuwjaarsreceptie was dan een mooie gelegenheid om dat te doen voor Hans Mooren.

Techniek zit in zijn vingers
Als bestuurslid Technische Zaken heb ik het voorrecht veel met Hans te mogen samenwerken. Maar ik denk dat iedereen Hans wel kent of heeft zien werken in de haven. Als er een technisch en vooral elektra probleem is dan komt Hans eigenlijk altijd in actie en lost het probleem al dan niet met hulp van andere vrijwilligers of professionals op.

Puike coördinator
Daarnaast is het, met al de ervaring uit zijn werkzame leven, iemand die de coördinatie van kleinere en grote projecten samen met de Klusploeg of anderen leden moeiteloos op zich neemt. Denk daarbij aan:
• de infrastructuur rond de aanleg van de nieuwe toegang tot de haven
• de vernieuwing van de verlichting op het haventerrein en de parkeerplaats
• de werkzaamheden rond de aanleg van de zonnepanelen
• het vernieuwen van het WiFi netwerk
• het vervangen van de noodverlichting en het oplossen van de problemen die zich nog steeds voordoen
• de werkzaamheden voortvloeiend uit de verplichte NEN-keuring. Een driejaarlijkse verplichting waarbij het volledige elektrische systeem van de haven, steigers en gebouwen wordt gecontroleerd. En voor de goedkeuring altijd een berg werk verzet moet worden.
• en vergeet niet het grote project vernieuwing van de drijvers van de steigers. Een project dat Hans deze winterperiode nu aan het afronden is.

Te veel om allemaal op te noemen.

Wimpel van Verdienste
Als teken van dank overhandigen we Hans de Wimpel van Verdienste. Hans, bedankt voor je inzet en we hopen dat we als vereniging daar nog lang gebruik van kunnen blijven maken.

Ruud Kraan
Bestuurslid Technische zaken Maas & Roer

 

1 3

Hans "In actie" 

2 3

 

 



© 2023-2026 RR&ZV Maas en Roer

informatie: ofni.[antispam].@maasenroer.nl