De goed bezochte ALV van 22 mei jl. stond in het teken van een terugblik op het afgelopen vaarseizoen, en bovenal op de wisselingen in het bestuur. Penningmeester Hai Janssen en voorzitten Joep Mooren traden terug. Beiden met een mooie staat van dienst waarbij speciale aandacht uitgaat naar Joep vanwege zijn lange ‘carriere’ bij zijn muze Maas en Roer. Daar komt de redactie van de nieuwsbrief op een volgend moment op terug.
Daarnaast viernieuwe bestuursleden: Paul Koopman, Jan Gruijters, Wouter Simons en Maurits Strauss.
Als nieuwe voorzitter gaf Paul aan dat er in het opvolgen van Joep 'grote schoenen' zijn te vullen. Met trots en enthousiasme zal hij de vereniging gaan leiden en ziet meerdere mogelijkheden om zowel de sportieve kant als de sociale kant van de verenging verder uit te bouwen.
De huidige samenstelling van het bestuur is als volgt:
Voorzitter: Paul Koopman, volgt Joep Mooren op.
Secretaris: Simonne Edelhauser
Penningmeester: Wouter Simons, volgt Hai Janssen op.
Wedstrijden en jeugd: Timo Stamm
Technische zaken en vice-voorzitter: Ruud Kraan
Havenmanager: Jan Gruiters, volgt Jan Gruiters op
Algemeen zaken, ICT en veiligheid: Maurits Strauss
Communicatie en evenementen: vacature
Via deze LINK treft je een introductie van de nieuwe bestuursleden aan.
Tevens staan daar de jaarverslagen.
Overall is 2025 een bestendig en goed verengingsjaar geweest. Er is fors geklust aan de nieuwe drijvers en steigers en de wedstrijden en jeugdopleiding zijn weer goed bezocht. En er is door ieder volop genoten van onze mooie accommodatie en havenfaciliteiten. Tevens zijn Kim en Aming van de Thuishaven echte vertrouwde gezichten geworden. Tot slot waren ook enkele beslommeringen zoals het ontslag van Emily.
Het nieuwe bestuur in actie.
