Lieve watersportvrienden,
Terug van weggeweest, op zaterdag 29 augustus 2026 vindt er weer een gezellige tweedehands watersportmarkt plaats. Met allerlei kraampjes om lekker in rond te snuffelen naar dat artikel waar je al zolang naar op zoek was.
Veel belangstelling
In het verleden trok deze markt veel belangstelling en stond garant voor een middag met veel plezier. Wij kijken wij er nu al naar uit om er opnieuw een gezellige middag van te maken.
Te koop aanmelden?
Heb je watersportartikelen die je te koop wilt aan bieden? Meld je dan HIER aan. We hopen op veel aanmeldingen, uiteraard veel bezoekers en een florerende handel!
Wij kijken er naar uit.
Johan & Andreas
(PS: Die dag is er een kajuitbootwedstrijd en aansluitend aan de watersportmarkt de traditionele BBQ, kortom een volledig verzorgd dagprogramma.)