Onderscheiden met de Koninklijke Erepenning.
Beschermvrouwe: HKH Prinses Margriet.
Onderscheiden met de Koninklijke Erepenning.
Beschermvrouwe: HKH Prinses Margriet.

Contact

@maasenroer

Contactgegevens

Havenmeester
Hans Wielders 
+31 6 145 747 87 (voorkeur) of +31 475 33 55 44
havenmeester@maasenroer.nl


Administratie

Emily van Lier Caenen
+31 475 33 02 08
administratie@maasenroer.nl
(Kantooruren: maandag en vrijdag 9.00-17.00) 


Clubgebouw
 
Hans en Aiga Sterringa-Norveza +31 475 33 42 50
thuishaven@maasenroer.nl 

Redactie ‘t Spant en Webmaster
Frank Raemaekers +31 6 27 53 86 37 
spant@maasenroer.nl

Vragen aan het bestuur?

E-mailadressen

 

Administratie  
administratie@maasenroer.nl

Bestuur  
bestuur@maasenroer.nl

Eetcafé “de Thuishaven”  
thuishaven@maasenroer.nl

Eredivisie Zeilen  
eredivisiezeilen@maasenroer.nl

Evenementen  
evenement@maasenroer.nl

Havenmeester  
havenmeester@maasenroer.nl

Jeugd  
jeugd@maasenroer.nl

‘t Spant 
spant@maasenroer.nl

Technische Commissie 
tc@maasenroer.nl

Vaarbewijs 
vaarbewijs@maasenroer.nl

Vertrouwenscontactpersoon (V.C.P.) 
vertrouwenspersoon@maasenroer.nl

Webmaster 
webmaster@maasenroer.nl

Wedstrijdcommissie Kajuitjachten 
kajuitwedcom@maasenroer.nl

Wedstrijdteam 
wedcom@maasenroer.nl

Volg jij ons ook?

We delen regelmatig interessant nieuws
zowel voor leden als voor niet-leden.

Zuidplas Hatenboer

Hatenboer 48
6041 TN Roermond

X