Onderscheiden met de Koninklijke Erepenning.
Beschermvrouwe: HKH Prinses Margriet.
Onderscheiden met de Koninklijke Erepenning.
Beschermvrouwe: HKH Prinses Margriet.

Deelnemers en Uitslagen

Deelnemers

Lentewedstrijd - Kajuitzeiljachtwedstrijd
Open clubwedstrijden - Open wedstrijd
Maibowlen Regatta - Kajuitzeiljachtwedstrijd
Kajuitjachtenwedstrijden 2022 M&RDatum: 07.05.22
Naam VerenigingType bootNaam en zeilnummerSWSW spi/G
1 Gerloff Dietmar HHanse 315Sail Away 95.0
2 Baudoin G?/Peter v. Kannm&rH-Boot High Five NED 599.097.0
3Grevenk Geerdm&rH-Boot NED 1599.097.0
4Koopmann Paulm&rH-Boot Stormvogel ND 3299.097.0
5 Trebbels Renem&rH-BootSpeedy G11599.097.0
6 Toren v.d. Hans m&rQ-29Hoqus Poqus NED5357100.0
7 Schall Albrechtm&rSenorita HelmsmanNockamixon G163101.099.0
8 Maa?en PeterHLarsen 25Ajolos DK 45102.0100.0
9 Nussbaum Christophm&rHallberg Rassey 29Gitte 105.5
10Kraanm&rCompromiss 88Liberty107.0
11Kirschlye m&rMaxi 77Elrik108.0
12Schmitz-Reiners MichaelHVarianta 65Albatros116.0
13Syben StefanHKoopmans 26Esperanta118.0
14Grutzerm&rLM 27Garfield 120.0
Zomerwedstrijd - Kajuitzeiljachtwedstrijd
Hertha Race - Kajuitzeiljachtwedstrijd
Bekerwedstrijd - Kajuitzeiljachtwedstrijd
Open Ned Kampioenschap Yngling - Klassen evenement
Open Ned Kampioenschap H-Boot - Klassen evenement
Open clubwedstrijden - Open wedstrijd

Uitslagen

Lentewedstrijd - Kajuitzeiljachtwedstrijd
Start-No.Naam schipperType jachtNaamZeilnummerSW.Gezeilde tijd
uu:mm:ss
Gezeilde
seconden
SW Seconden Eind
plaats
14Baudoin Gé/Peter v. KannH-Boot High FiveNED 5104.01:31:1554755264.4230769230781
218Gerloff DietmarHanse 315Sail Away99.01:32:2355435598.98989898989932
318Koopmann PaulH-Boot StormvogelNED 32104.01:40:3460345801.92307692307713
41Schall AlbrechtSenorita HelmsmanNockamixonG16399.01:38:3159115970.70707070707074
516Toren v.d. HansQ-29Hoqus PoqusNED 5357107.01:49:1865586128.97196261682265
623KatzerH-BootVinnytou104.01:51:2866886430.76923076923056
725Nussbaum ChristophBavaria 32Gitte 105.01:53:2868086483.80952380952297
817KoehlerArgo 680Surprise100.01:48:5165316531.00000000000098
924LingesDuetta 86Cest la vie110.02:05:0975096826.3636363636369
107VogtBavaria 36Damile97.01:50:2866286832.989690721649810
1115HabensteinDuetta 86Nalu110.02:08:2477047003.63636363636411
Open clubwedstrijden - Open wedstrijd
PlaatsNaamZeilnummerPunten12
1Ruud Schonkeren300312
2Roel Schellaars187431
3George van Liebergen312523
4Timo Stamm313945
5Herman Sijtsma3681064
6Hans van der Toren3481156
PlaatsNaamType bootZeilnummerPunten12
1Nic GommansLaser RadiaalNED 194880211
2Carla GommansLaser 4,7NED 188557523
3Peter van KannLaser RadiaalGER 7862
4Michiel PiscaerLaserNED 65387835
5Leonard van KannLaser RadiaalGER 12168954
6Joep van BoomLaserNED 4114dns
PlaatsNaamType bootZeilnummerPunten12
1Hartmut DuennebierDyasGER 1424211
2Michael PlatzScow TempoGER 500523
3Christopher HasbergSeascape 18GER 156862
4John SchroothDraakNED 18835
5Burkhart Zander16m2GER 3842954
6Mathias KruegerArgo 680GER 1015114dns
Maibowlen Regatta - Kajuitzeiljachtwedstrijd
Start-No.Naam schipperType jachtNaamZeilnummerSW.Gezeilde tijd
uu:mm:ss
Gezeilde
seconden
SW Seconden Eind
plaats
14Grevenk GeerdH-Boot 1599.01:02:4037603797.981
218Koopmann PaulH-Boot StormvogelNED 3297.01:05:35 AM39344056.702
31Baudoin Gé/Peter v. KannH-Boot High FiveNED 597.01:05:4039404061.863
424LandoltVikingAudima100.01:08:3841184118.004
514Gerloff Dietmar Hanse 315Sail Away 95.01:06:1439744183.165
619Toren v.d. Hans Q-29Hoqus PoqusNED 5357100.01:10:4242424242.006
76Schall AlbrechtSenorita HelmsmanNockamixonG 16399.01:14:11 AM44514495.967
825WernerMaxi 8 RacerExtrabreit99.01:16:1645764622.228
923KatzerH-BootVinnytou97.01:17:1746374780.419
103LingesDuetta 86Cest la vie105.01:26:2451844937.1410
117EverstijnDefender 32Indygo107.01:45:2563255911.2111
1215Nussbaum ChristophBavaria 32Gitte 98.01:21:0848684967.3512
1326WollnyBavari770Schirokko110.01:40:2560255477.2713
1416GrutzerLM 27Garfield 120.02:07:3876586381.6714
1520HabensteinDuetta 86Nalu105.02:06:4976097246.6715
168SchnellLarsen 25AjolosDK 45102.0dsq00.0016
Zomerwedstrijd - Kajuitzeiljachtwedstrijd

Start-No.Naam schipperType jachtNaamZeilnummerSW.Gezeilde tijd
uu:mm:ss
Gezeilde
seconden
SW.
Seconden
116Baudoin Gé/Peter v. KannH-Boot High FiveNED 597.01:46:3363936590.72
23Peter MaassenLarsen 25AjolosDK 45102.01:53:0267826649.02
38Koopmann PaulH-Boot StormvogelNED 3297.01:48:1764976697.94
44Grevenk GeertH-Boot 1599.01:50:4166416708.08
526Toren v.d. Hans FF 65GaaffNED 29101.01:53:5968396771.29
68Schall AlbrechtSenorita HelmsmanNockamixon518499.01:52:4267626830.30
720Gerloff Dietmar Hanse 315Sail Away 95.01:48:3165116853.68
823KatzerH-BootVinnytouGER 159697.01:56:2969897205.15
924Nussbaum ChristophBavaria 32Gitte 98.02:03:3974197570.41
1014Eric SkowenSkippi 650 CruiserKim9796.02:19:5983998748.96
1125Dieter VogtBavaria 36Damile91.02:20:4984499284.62
127Stijn Berdenvan de Stadt zeeminiZeus3340114.0dnf0
Hertha Race - Kajuitzeiljachtwedstrijd
Start-No.Naam schipperType jachtNaamZeilnummerSW.Gezeilde tijd
uu:mm:ss
Gezeilde
seconden
SW Seconden Eind
plaats
128Schall AlbrechtSenorita HelmsmanNockamixon518499.00:53:4132213253.541
214Baudoin Gé/Peter v. KannHbootHigh FiveNED 597.00:53:4432243323.712
327Koopmann PaulH-Boot StormvogelNED 3297.00:57:143434
3540.213
48Gerloff Dietmar Hanse 315Sail Away 95.00:56:3033903568.424
521Stijn Berdenvan de Stadt zeeminiZeus114.01:44:0162415474.565
63WollnyBavari770Schirokko110.01:44:2662665696.366
722WernerMaxi 8 RacerExtrabreit99.01:40:2060206080.817
8111HabensteinDuetta 86Nalu105.01:46:5764176111.438
920LandoltVikingAudima98.01:41:0160616184.699
1024LingesDuetta 86Cest la vie105.01:48:2265026192.3810
1125KoehlerArgo 680Surprise95.51:40:3260326316.2311
1226Eric SkowenSkippi 650 CruiserKim9796.01:42:2061406395.8312
137Toren v.d. Hans FF 65GaaffNED 29101.0dns013
Bekerwedstrijd - Kajuitzeiljachtwedstrijd
Start-No.Naam schipperType jachtNaamZeilnummerSW.Gezeilde tijd
uu:mm:ss
Gezeilde
seconden
SW Seconden Eind
plaats
13Schall AlbrechtSenorita HelmsmanNockamixon518499.01:25:0851085159.601
22Koopmann PaulH-Boot StormvogelNED 3297.01:25:5051505309.282
320Gerloff Dietmar Hanse 315Sail Away 95.01:25:3151315401.053
41Baudoin Gé/Peter v. KannHbootHigh FiveNED 597.01:38:1758976079.384
54Grevink GeertH-Boot 1597.01:40:2760276213.405
627Toren v.d. Hans FF 65GaaffNED 29101.01:48:5065306465.356
7Eric SkowenSkippi 650 CruiserKim9796.01:48:4065206791.677
86Dieter VogtBavaria 36Damile91.01:45:2263226947.258
924WollnyBavari770Schirokko110.02:15:2981297390.009
1019LingesDuetta 86Cest la vieDU 441103.02:28:5489348673.7910
11HabensteinDuetta 86Nalu105.02:33:0091808742.8611
1218KoehlerArgo 680Surprise95.52:30:3190319456.5412
Open Ned Kampioenschap Yngling - Klassen evenement
Open Ned Kampioenschap H-Boot - Klassen evenement
Open clubwedstrijden - Open wedstrijd

16m2

PlaatsNaamZeilnummerPunten123
1Jos SomersNED 38423,0111
2Stefan KasteelGER 42577,0232
3Mattias KorstenGER 42788,0323
4Burkhard ZanderGER 384212,0444
5Thorsten PungsGER 435418,0dnsdnsdns

Handicap

PlaatsNaamZeilnummerPunten123
1Hartmut DünnebierGER 14244,0112
2John SchroothNED 185,0221
3HauquierNED 810,0343
4Roman QueckGER 279611,0434
5Mossine GianfettiITA 320,055dns
6Udo PhlippenGER 122,0066dnf
7Sytze KalisvaartNED 1559727,07dnfdnf
8Mathias KrügerGER 101530,0dns dnsdns
8Frido van der BlijNED 2978930,0dnfdnfdnf

Laser

PlaatsNaamZeilnummerPunten123
1Nic GommansNED 1948803,0111
2Peter van KannGER 1959877,0322
3Joep van BoomNED 19817016,0673
4Theo van HiltenNED 21677617,023dnf
5Matthieu BalNED 217958217,0944
6Michiel PiscaerNED 4290921,00885
7Quirijn van der GaagNED 217958122,055dnf
8Leonard van KannGER 20007725,076dnf
9Eric WillemsNED 225,01096
10Joep MoorenNED 6538728,04dnsdns

Optimist

PlaatsNaamZeilnummerPunten123
1Arthur van der GaagNED 29095,0212
2Ewout van der GaagNED 26158,01dnf1
3Ben PiscaerNED 12918,0323
4Maximilian KirschnerNED 255115,0dnf3dns
5Philip EngelGER 243618,0dnfdnsdns

Yngling

PlaatsNaamZeilnummerPunten123
1Hans-Heinrich GerthGER 2624,0112
2H. van den TorenNED 3487,0331
3George van LiebergenNED 3127,0223
4Herman SijtsmaNED 36812,0444
5Michael WüstenGER 29815,0555

EINDUITSLAG KAJUITJACHTEN SEIZOEN 2023
PlaatsNaamTypeVerenigingLentewedstrijdMaibowlenwedstrijdZomerwedstrijdHertha RaceBekerwedstrijdTotaal
1BaudoinH-BootM&R1312411
2KoopmanH-BootM&R3233213
3SchallSeniorita HelmsmanM&R4761119
4GerloffHanse 315H2574321
5GrevinkH-BootM&R121414536
6v.d.TorenFF 65M&R56514636
7KatzerH-BootM&R698141350
8LandoltVikingH1241391351
9LingesDuetta 84M&R91013101052
10WollnyBavaria 770H1213136953
11WernerMaxi 8 RacerH1281371353
12NussbaumBavaria 32M&R7129141355
13SkowenSkippi 650 CruiserM&R12171012758
14HabensteinDuetta 84M&R11151381158
15MaassenLarssen 25H12172141358
16Berdenv.d. Stadt Zee MiniM&R12171251359
17VogtBavaria 36M&R10171114860
18KöhlerArgo 680H81713111261
19EverstijnDefender 32H121113141363
20GutzerLM 27M&R121413141366
21SchnellLarssen 25H121713141369
X