Uitslag Pinksterwedstrijden

4 en 5 juni 2017

 

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

Punkte halten rechnung mit 1 abziehregatta / Points take into account with 1 deduction race

 

Uitslag Optimist
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 2551 Ralf Helbig, M&R 7 1 1 1 3 (4) 1
2 2530 Sterre Michels, M&R 8 (2) 2 2 1 1 2
3 1956 Wouter Leemans, M&R 13 (3) 3 3 2 2 3
4 12168 Leonard van Kann, M&R 19 (4) 4 4 4 3 4

 

Uitslag Laser Radiaal
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 NED 194880 Nic Gommans, M&R 5 1 (3) 1 1 1 1
2 NED 183475 Herman Sijtsma, M&R 13 2 (4) 3 3 2 3
3 NED 188557 Carla Gommans, M&R 16 4 2 (6) 4 4 2
4 GER 200077 Peter van Kann, M&R 18 3 5 (ocs) 2 3 5
5 NED 203499 Paul Leemans, M&R 23 5 7 2 (8) 5 4
6 NED 25 Tobias Grond, Zeilschool Frissen 26 (7) 1 5 6 7 7
7 NED 22 Maxime Koopman, Zeilschool Frissen 34 6 8 4 7 (9) 9
8 GER 154601 Maximilian Schall, M&R 37 8 6 7 (9) 8 8
9 NED 180830 Leon Lutgens, M&R 39 (dnc) dnc dnc 5 6 6
10 NED 23 Daniëlle de Vries, Zeilschool Frissen 45,5 9 9 8 9 (10) 1

 

Uitslag 16m2
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 NED 3842 Jos Somers, Stan van der Leeuw, M&R 5 (1) 1 1 1 1 1
2 NED 3100 Arnold Swillens, Daan Lem, Jo Simons, M&R 13 2 2 3 (ret) 2 4
3 NED 4268 Kris Michels, Storm Michels, M&R 17 3 4 5 (ret) 3 2
4 NED 4171 Ton Kitslaar, Bart van der Linden, M&R 21 5 5 4 2 (ocs) 5
5 GER 3501 Michael Rörig, Renate Rörig, YCRM Koblenz 22 4 (6) 6 3 6 3
6 GER 3991 Willi Cappel, Dieter Mücke, M&R 27 6 7 (8) 4 4 6
7 NED 4445 Frank Raemaekers, Nout Raemaekers,
Roel Reijnders, M&R
29 8 3 2 (dsq) 5 dns
8 GER 95 Jugo Petz, Hans Nöfer, BBC 37 7 (dnf) dns 5 7 7
9 GER 3762 Karl-Ernst Noehles, Gerd Kolzen, M&R 37 (10) 8 7 6 8 8
10 NED 384 Sjoerd van de Velde, Peter Kortekaas, M&R 51 9 (dnf) 9 dnc dnc dns

 

Uitslag Handicap SW factor
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 NED 515 John Schrooth, Rob Gommans,
Valk (103), M&R
6 1 (2) 2 1 1 1
2 GER 1471 Tim Kahlen,
RS Aero (102), SB
8 2 1 1 2 2 (dns)
3 GER 1423 Rene Daniels, Lennart Daniels,
Jeton (107), SWR
20 4 4 4 4 4 (dns)
4 GER 364 Hartmut Dünnebier,
Monas (105), M&R
24 (dnc) dnc dnc 3 3 2
5 USA 5184 Albrecht Schall, Mathias Krüger,
J-24 (97), M&R
25 3 3 3 (dnc) dnc dnc
6 GER 4469 Martin Breuer, Jan Sieberichs,
470 (102), BBC
30 (dns) dns dns 5 6 3
7 GER 1789 Arne Wellage,
Finn (104), BBC
31 (dnf) dns dns 6 5 4

 

Uitslag Yngling
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 348 Geert Grevink, Fons van Gent, Ge Baudoin, M&R 8 1 3 (4) 1 2 1
2 312 George van Liebergen, Renate Mittertrainer-Creemers, M&R 9 2 2 2 2 1 (3)
3 291 Ruurt van der Sluis, Rolf Straus, Carmita Udo, M&R 11 3 1 1 3 3 (4)
4 300 Ruud Schonkeren, Dirk Ignoul, M&R 17 4 4 3 (ret) 4 2